Сайт ВМС України атакували російські хакери, розмістивши неправдиву інформацію про Sea Breeze-2021

"Росія цілеспрямовано проводить інформаційні операції проти України. До цих дій залучені структури інформаційно-психологічних операцій Південного військового округу ЗС РФ при підтримці кіберпідрозділів центрального підпорядкування, розвідувальних органів та всієї пропагандистської машини Кремля. 9-го липня мали місце випадки хакерських атак структур держави-агресора на веб-портал Військово-Морських сил Збройних Сил України", - йдеться в повідомленні.

У роботу сайту Військово-морських сил (ВМС) України несанкціоновано втрутилися пов’язані з Росією хакери, які розмістили там фейкове повідомлення про військові навчання Sea Breeze-2021, повідомила прес-служба Міністерства оборони.

Зазначається, що через це відбулася публікація деяких документів і переважно фейкових повідомлень, пов’язаних із навчаннями Sea Breeze-2021, які тривають в акваторії Чорного моря.” При цьому, жоден із документів не був отриманий в результаті витоку інформації з інформаційно-телекомунікаційних систем Збройних Сил України”, – повідомили у відомстві.

“Наразі загрозу усунено, роботу сайту ВМС буде відновлено найближчим часом”, – зазначили в прес-службі Міноборони.

Крім того, зафіксовано випадки безуспішних DDoS-атак проти офіційного веб-порталу Міністерства оборони України.