Саакашвілі звернувся з в’язниці із закликом до громадян

1 жовтня 2021 року Саакашвілі затримали в Грузії. Він оголосив голодування у в'язниці.

Колишій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який перебуває у виправній установі №12 у місті Руставі, в листі закликав своїх прихильників іти на сьогоднішні вибори. Про це повідомляє Ехо Кавказу.

Це послання напередодні опублікував у соцмережі гендиректор телеканалу Mtavari Arkhi й соратник Саакашвілі Ніка Гварамія.

“Мої дорогі соратники і моє улюблену грузинське суспільство, коли я залишив все в Києві і приїхав, я знав, що з великою ймовірністю мене затримають. Затримають за повністю сфабрикованою хибним вирокам, які свого часу були винесені, в тому числі, на замовлення Путіна. Жодна країна в світі не визнає цей вирок, крім Росії. Але я все ж приїхав, тому що вірю в свою країну і в кожного з вас. Я дуже хотів би попросити вас усіх прийти на виборчі дільниці, щоб жоден голос не був втрачений, і після цього ми всі разом повинні будемо захищати результати референдуму. Моя свобода і, що ще більш важливо, свобода Грузії повністю залежить від вашої активності та боєздатності в найближчі дні. Від цього також залежить міжнародна підтримка. Будь ласка, не сумнівайтеся і до кінця вірте, що наша перемога – в наших руках. Я люблю вас. Вірний вам Михайло Саакашвілі”, – йдеться в листі.

У Грузії сьогодні о 8:00 за місцевим часом відкрилися виборчі дільниці на виборах до органів місцевого самоврядування. Громадяни країни будуть голосувати за 64 мерів, а також 2068 членів 64 сакребуло-міських і муніципальних зборів (як за пропорційною, так і за мажоритарною системою).

Як відомо, Міхеїл Саакашвілі очолював Грузію у 2008-2013 роках. Після поразки на чергових виборах у 2013 році він залишив країну.

Щодо політика порушили ряд кримінальних справ, за деякими з них він був засуджений заочно. У 2015 році він позбувся грузинського громадянства і майже шість років є громадянином України.

Саакашвілі був оголошений у Грузії у внутрішньодержавний розшук.

Фото: Радіо Свобода

Підписуйтесь на наш канал telegram