Рятувальники знешкодили 619 вибухонебезпечних предметів на сході

З початку проведення ООС піротехнічні підрозділи обстежили 9360,375 га території та 23,19 га акваторії, вилучили та знешкодили 70383 вибухонебезпечних предмети.

Працівники ДСНС протягом тижня 61 раз залучалися для очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, у тому числі супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.

За цей період рятувальниками було обстежено 35,46 га території, вилучено та знешкоджено 619 вибухонебезпечних предметів, повідомили у прес штабі Операції об’єднаних сил.

Фото: facebook.com/pressjfo.news

Силами ДСНС України в районі ООС продовжуються відновлювальні роботи житлових будинків. Протягом тижня на 29 об’єктах цивільної інфраструктури було завершено роботи. Усього з початку року ДСНС відновили 35 об’єктів, а з початку проведення ООС відновлено 1 тис 591 об’єкт.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Протягом минулого тижня на території Донецької та Луганської областей підрозділи ДСНС України також ліквідували 274 пожежі, під час яких загинула 1 особа.

Фото: facebook.com/pressjfo.news

Нагадаємо, що з початку року співробітники ДСНС знищили майже 7 тисяч вибухонебезпечних пристроїв.