Рятувальники Закарпаття почали використовувати сучасне спецобладнання «WEBER RESCUE»

Інструктори офіційного представника фірми «WEBER RESCUE» розповіли про переваги цього обладнання, відмінності пневматичних та гідравлічних аварійно-рятувальних інструментів.

В Мукачеві розпочались навчання щодо використання гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання марки «Weber rescue», що знаходиться в аварійно-рятувальних автомобілях САРМ-Л, йдеться в повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інструктори офіційного представника фірми «WEBER RESCUE» розповіли та на практиці показали вогнеборцям пожежно-рятувальних підрозділів Мукачівського району, серед яких і представники Свалявщини та Воловеччини та рятувальникам Аварійно-рятувального загону про переваги цього обладнання, відмінності пневматичних та гідравлічних аварійно-рятувальних інструментів. 

Також рятувальників ознайомили із загальними правилами безпечного використання, адже це є надзвичайно важливим для представників ДСНС, що повинні безпомилково, швидко та без ризику до потерпілих і для себе застосувати спецінструмент під час ліквідації наслідків надзвичайної події.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Після закінчення теоретичної і практичної частин рятувальники отримали сертифікати про проходження навчання. У подальшому такі навчання відбудуться й у інших підрозділах ДСНС Закарпаття.

Раніше kyiinfo повідомляло, що рятувальники Донеччини отримали унікальну аварійно-рятувальну машину.