Рятувальники витягли з води жінку на підпитку, яка була з дитиною

В акваторії Київського водосховища третю добу тривають пошуки чоловіка, якого на надувному матраці з дитиною віднесло в море поблизу с. Лебедівка. Тіло дитини було знайдено на відстані більше 10 кілометрів від місця зникнення поблизу села Козаровичі, тіло дорослого ще шукають.

Під час даних пошукових робіт до рятувальників Київщини надійшло нове повідомлення про те, що знов-таки на Київському водосховищі біля с. Ровжі відносить у море човен з людиною. Врешті чоловіка відшукали за 10 кілометрів від берега у стані алкогольного сп’яніння без будь-яких засобів захисту, – повідомляють в ДСНС.

Водночас до ДСНС надійшов черговий виклик про те, що між с. Ровжі і с. Лебедівка жінку і дитину відносить у море на гумовому човні. Човен було виявлено на відстані 4-х кілометрів від берега. Коли рятувальники дісталися до нього, були вражені: жінка знаходилася напідпитку, а дівчинки десяти років на плавзасобі не було.

Виявилося, що дитина вистрибнула з човна і попливла до берега самотужки. Її знайшли за 1 кілометр від човна, у воді дівчина пробула близько двох годин, дуже змерзла і була вкрай знесиленна, але ЖИВА! Дитина розповіла #рятувальникам, що злякалася, що човен потоне і вистрибнула, аби врятуватися.

Рятувальники: застерігають будьте свідомими! Надувний матрац є досить сумнівним засобом для плавання, тим паче на морі, де часто здіймається вітер. Про купання напідпитку взагалі не може йти мова, тим паче, коли з вами діти!