[:ru]Порошенко встретился с Трампом[:ua]Порошенко зустрівся з Трампом[:]

Шон Спайсер, прес-секретар Білого дому, опублікував на сторінці Twitter фото зустрічі Петра Порошенка та Дональда Трампа.

[:ru]На фото видно, что в Овальном кабинете на стульях возле камина сидят Президент Украины Петр Порошенко, Президент США Дональд Трамп, посол Украины в США Валерий Чалый, глава МИД Украины Павел Климкин. Также на встрече присутствует посол США в Украине Мари Йованович и вице-президент США Майкл Пенс.

Ожидается, что темой переговоров Порошенко с руководством США станет поиск механизмов выполнения Минских соглашений, а также продление антироссийских санкций. Глава украинского государства по итогам встреч сделает заявление для СМИ.

“То, что Президент встречается с ним раньше, это очень хорошо. Ведь у него будет возможность рассказать всю правду о том, что происходит в Украине, об агрессии России, об аннексии Крыма. И в очередной раз это сигнал всему миру, что антипутинская западная коалиция поддерживает Украину в борьбе с агрессором, – прокомментировал событие глава фракции “Народный фронт” Максим Бурбак.

Напомним, что Петр Порошенко уже встретился с министро энергетики США Риком Перри в Вашингтоне.

[:ua]На фото видно, що в Овальному кабінеті на стільцях біля каміну сидять Президент України Петро Порошенко, Президент США Дональд Трамп, посол України в США Валерій Чалий, голова МЗС України Павло Клімкін. Також на зустрічі присутні посол США в Україні Марі Йованович Йовович та віце-президент США Майкл Пенс.

Очікується, що темою переговорів Порошенка з керівництвом США стане пошук механізмів виконання Мінських домовленостей, а також продовження антиросійських санкцій. Голова української держави за підсумками зустрічей зробить заяву для ЗМІ.

“Те, що президент зустрічається з ним раніше – це дуже добре, адже у нього буде можливість розповісти усю правду про те, що відбувається на сході України, про агресію Росії та анексію Криму. І це черговий сигнал всьому світу, що антипутінська західна коаліція підтримує Україну у боротьбі з агресором”, – висловив свою думку голова фракції “Народного фронту” у парламенті Максим Бурбак.

Нагадаємо, що Петро Порошенко вже зустрівся з міністром енергетики США Ріком Перрі у Вашингтоні.

[:]