Порошенко зустрівся з Трампом

Шон Спайсер, прес-секретар Білого дому, опублікував на сторінці Twitter фото зустрічі Петра Порошенка та Дональда Трампа.

На фото видно, що в Овальному кабінеті на стільцях біля каміну сидять Президент України Петро Порошенко, Президент США Дональд Трамп, посол України в США Валерій Чалий, голова МЗС України Павло Клімкін. Також на зустрічі присутні посол США в Україні Марі Йованович Йовович та віце-президент США Майкл Пенс.

Очікується, що темою переговорів Порошенка з керівництвом США стане пошук механізмів виконання Мінських домовленостей, а також продовження антиросійських санкцій. Голова української держави за підсумками зустрічей зробить заяву для ЗМІ.

“Те, що президент зустрічається з ним раніше – це дуже добре, адже у нього буде можливість розповісти усю правду про те, що відбувається на сході України, про агресію Росії та анексію Криму. І це черговий сигнал всьому світу, що антипутінська західна коаліція підтримує Україну у боротьбі з агресором”, – висловив свою думку голова фракції “Народного фронту” у парламенті Максим Бурбак.

Нагадаємо, що Петро Порошенко вже зустрівся з міністром енергетики США Ріком Перрі у Вашингтоні.