Нардеп Антон Кіссе поскаржився на “мовні обмеження” в ефірі телеканалу терористів “ДНР”

Колишній регіонал, а сьогодні позафракційний народний депутат України Антон Кіссе, виступив в ефірі підконтрольного терористам "ДНР" телеканалу News Front, - повідомляє «Обозреватель».

В інтерв’ю проросійському медіаресурсу, на догоду антиукраїнськи налаштованим глядачам, Кіссе розкритикував закон “Про освіту”, який набув чинності 28 вересня.

За твердженням (увага!) діючого голови Асоціації болгар в Україні “українці – меншість”, а нацменшини півдня України тепер не зможуть “вивчати гарантовано свою рідну мову”. Через “мовні положення закону”, – йдеться в інтерв’ю, – випускники шкіл будуть “напівпідготовленими кадрами”.

Крім цього, Кіссе поскаржився, що йому дуже складно вести дискусії українською і тому доводиться переходити на російську або ж болгарську.

Мовляв, в його окрузі, за яким він обирався в Одеській області, українців, не дивлячись на те, що вони є титульною нацією – мінімум, а більшість там складають болгари, молдавани, гагаузи та росіяни.

Також свого часу нардеп голосував за диктаторські закони 16 січня і був підписантом звернення нардепів до Сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію “геноцидом”.

Разом з тим, офіційні кола Києва, підтримані рядом європейських країн, вважають, що знання державної мови в Україні, є одним з ключових питань національної безпеки.

А Красімір Мінчев, посол Болгарії в Україні, під час зустрічі з Лілією Гриневич 3 жовтня, запевнив, що болгарська сторона більше не вважає «мовний закон» загрозою інтересам своєї країни.