Рух поїздів до Харкова зупинено

Українське небо наразі залишається закритим

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на МІУ.

Станом на 12:00 24 лютого більшість пасажирських поїздів, всі поїзди до Києва та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком. Поїзди східного напрямку продовжують рух на безпечній швидкості, при цьому можливі сповільнення та зупинки з міркувань безпеки біля станцій, що обладнані укриттями.

“Наразі більша частина портів закрита, координуємось з військовими. Жодних пошкоджень портової інфраструктури немає”, – заявили в Міністерстві інфраструктури України

Рух поїздів до Харкова тимчасово зупинено. Крім того, з метою безпеки припинено рух на дільниці Волноваха — Південнодонбаська, персонал евакуйовано.

Із Донецької та Луганської областей евакуйовано 3100 українців. Компанія готує ще вагони. Евакуаційні рейси планується виконати з наступних регіонів та вокзалів сьогодні.

Луганська область: два евакуаційні поїзди відправляться зі Сватового, Рубіжного та Лисичанська сьогодні вдень.

Донецька область: два залізничні склади відправлятимуться з Краматорська, два — з Маріуполя, один — з Костянтинівки.

Одеська область: один евакуаційний рейс буде відправлений сьогодні з Одеси.
Також призначено додатковий поїзд Київ — Вінниця, відправлення 14:25.

Тим часом з міркувань безпеки сьогодні не зможуть бути відправлені з кінцевих станцій поїзд 113/114/141/142 з Бахмута до Львова та 732 Запоріжжя-Київ.

Швидкісний експрес 722 Харків-Київ відправиться з Харкова диспетчерським розкладом, можливі запізнення — просимо слідкувати за офіційними оголошеннями на вокзалах.