Рух потягів між Запоріжжям та Дніпром тимчасово закритий

Укрзалізниця продовжує ремонтні роботи на пошкодженій ділянці, між Запоріжжям та Дніпром налагоджений трансфер для пасажирів.

У зв’язку з відновлювальними роботами на пошкодженій ділянці колії та операцією з підйому на рейки вагонів поїзда Hyundai Rotem поблизу м. Вільнянськ, рух потягів між Запоріжжям та Дніпром тимчасово закритий, а потяги до/з Маріуполя, Новоолексіївки, Запоріжжя будуть пущені в об’їзд.

На цей час Укрзалізниця оперативно організувала автобуси для підвезення пасажирів між Дніпром та Запоріжжям, а також автотранспортне сполучення до менших станцій, повідомили у пресцентрі транспортного відомства.

Зокрема, зміни у розкладі торкнуться наступних маршрутів: поїзд № 4/3 Ужгород — Запоріжжя буде зупинено по станції Дніпро, пасажирів доставлять автобусами до/з Запоріжжя, поїзд № 732/731 Київ — Запоріжжя зробить зупинку по станції Дніпро.

Затримка цих поїздів на зворотне відправлення зі станції Дніпро складе 30 і 10 хвилин відповідно для синхронізації з підвезенням пасажирів із Запоріжжя. Для зручності посадки ці поїзди будуть подані на другу платформу.

Поїзд №88/87 Новоолексіївка — Ковель, курсуватиме зміненим маршрутом через Запоріжжя — Нікополь — Апостолове — Кривий Ріг — Сортове-П’ятихатки.

Пасажирам, яким необхідно дістатися станції Синельникове, організований трансфер автотранспортом. Це стосується і пасажирів до станції П’ятихатки, яких буде доставлено автотранспортом до поїзда Новоолексіївка —Ковель.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що зміни у графіку потягів відбулися, коли швидкісний потяг Київ-Запоріжжя зійшов з рейок.