За знищенні зелені насадження у столиці з комерційної структури стягнуто майже 700 тисяч гривень

Київська міська прокуратура, у судовому порядку стягнула з товариства близько 700 тис. гривень несплаченої відновної вартості зелених насаджень, повідомляє kyiinfo з посиланням на Facebook сторінку пресслужби Київської міської прокуратури.

Установлено, що комерційною структурою при проведенні робіт із реконструкції адміністративної будівлі на вул. Багговутівській у Шевченківському районі м. Києва упродовж 2018-2019 років знесено значну кількість зелених насаджень, зокрема понад 80 дерев, кущі та газон, однак відновну вартість зелених насаджень сплачено лише частково.

Враховуючи, що розмір відновної вартості, починаючи з 2018 року та по цей час повністю не сплачено, Київська міська прокуратура звернулась до господарського суду міста Києва з позовною заявою в інтересах держави в особі Київської міської державної адміністрації про стягнення з товариства відновної вартості зелених насаджень у розмірі 697 206 грн. Місцевий суд погодився з доводами прокурора та задовольнив позов у повному обсязі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Уряд збільшив площі Рамсарських угідь.