В Ізвариному терорист вигнав представників ОБСЄ

На пункті пропуску поблизу населеного пункту Ізварине Луганської області на тимчасово непідконтрольний урядові України території найманець РФ наказав команді Місії залишити район, пославшись на «необхідність попередньої координації».


Окупанти продовжують ставити перешкоди літальним апаратам СММ ОБСЄ за допомогою комплексів РЕБ російського виробництва, як на підконтрольній Уряду території, так і на тимчасово окупованій. Метою зазначених дій є дискредитація Збройних Сил України та приховування від міжнародних спостерігачів фактів своїх порушень.
Так, БпЛА Місії малого радіуса дії зазнавали впливу перешкод сигналу GPS, пролітаючи над населеними пунктами Донецької області підконтрольній Україні Лебединське, Черненко, Чермалик, Талаківка, Залізне, Південне, а також біля непідконтрольного урядові Петровського району Донецька та Старомихайлівка
, — повідомляється за даними щоденного звіту ОБСЄ від 16 червня №138 спостерігачі Спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ.


Також додається, що через перешкоди сигналу GPS поблизу окупованих Петрівського району Донецька та Старомихайлівки команді Місії не вдалося підняти в повітря 2 БПЛА середнього радіуса дії. В окупованому населеному пункті Веселе Донецької області, прокремлівські найманці відкрили вогонь зі стрілецької зброї по БпЛА СММ малого радіуса дії, після чого Місія втратила просторовий контроль над літальним апаратом. Спостерігачі не змогли повернути БпЛА та залишили цей район.


Також у звіті повідомляється, що збройні формування РФ продовжують мінування тимчасово окупованих територій України. Так, 11 червня в полі поблизу окупованого Логвинового, західніше автошляху М03, БпЛА СММ середнього радіуса дії зафіксував 22 нещодавно встановлені протитанкові міни.


Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими подібні дії ЗФ РФ та їх найманців, які призводять до ескалації напруги у районі лінії розмежування та погіршують гуманітарну ситуацію в регіоні.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform