Україна не змогла здобути першу перемогу у відборі на чемпіонат світу

Команда Андрія Шевченка не може перемогти у третьому матчі поспіль.

Після непростої нічиєї 1:1 з командою Фінляндії національна збірна України підійшла максимально сконцентрованою до гри з наступним суперником – Казахстаном.

Нашій команді потрібна була лише перемога, щоб мати можливість зачепитися за першу сходинку групи D, яку на разі займає команда Франції.

Головний тренер українців Андрій Шевченко випустив на поле одразу двох нападників, до основного Яремчука приєднався бразильський українець Мораєс.

Слід зазначити, що наші футболісти вирішили не тягнути час та заволоділи ініціативою, постійно тримаючи у напрузі казахських футболістів, інформує “Кий-Інфо“.

Для прикладу, після першого тайму відсоток володіння м’ячем склав феноменальні 76% на 24% на користь українських футболістів. Україна у тричі більше завдала ударів по воротах та якщо казахські футболісти з 4 ударів лише 1 раз пробили у створ воріт, то підопічні Шевченка виконали 14 пострілів, 5 з них влучили у рамку.

В результаті нескінченного тиску на 20 хв форвард Роман Яремчук відкрив рахунок, використавши чудову передачу від капітана нашої збірної Олександра Зінченка.

Після перерви збірна України пішла в атаку, намагаючись подвоїти свою перевагу і так захопилась, що на 59 хв пропустила від збірної команди Казахстану повільну контратаку. Рахунок зрівняв 10 номер Казахстану Мужіков.

Не зважаючи на тотальне володіння м’ячем та постійний тиск на ворота суперників, збірна України не змогла отримати надважливу перемогу та втретє поспіль зіграла в нічию з рахунком 1:1.

Нагадаємо, що збірна України також зіграла у результативну нічию з Францією не влучивши у ворота жодного разу.