У Львові презентували проєкт VIP СІЗО

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив очільник міста Львова Андрій Садовий.

«Маємо результати архітектурного конкурсу на проєкт будівництва слідчого ізолятора у Львові. Перемогли львівські архітектори Sulyk Architects. Майбутній комплекс буде розташований на вул. Збиральній«, — написав Андрій Садовий.

Зі слів мера Львова, його будуватиме Міністерство юстиції, а також громаді Львова важливо, щоб ця будівля виконувала не лише свої прямі функції, але й доповнювала архітектуру міста.

«Зрештою, будемо відвертими. В Україні буває так, що людина проводить місяці, можливо роки, у слідчому ізоляторі, а потім з’ясовується, що вона не винна. Умови перебування в таких місцях не мають нічого спільного з презумпцією невинуватості«, — додав Садовий.

Міський голова найбільшого міста Західної України зазначив, що кожен, чию вину не доведено в суді, має право на людські умови.

«Ніхто не говорить про VIP-санаторій, але мінімальний комфорт все ж має бути навіть у таких установах. Це цікавий досвід. В Україні подібних проєктів ще не реалізовували. А чи може СІЗО бути пам’яткою сучасної архітектури?«, — запитав у своїх підписників Садовий.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що на аукціон з продажу Ірпінського виправного центру ніхто не прийшов.