У Кам’янець-Подільському виготовляли підроблені журналістські посвідчення та дипломи журналістів

Співробітники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави, Національної поліції України викрили 31-річного чоловіка, який організував злочинну діяльність із виготовлення та продажу підроблених документів.

До «роботи» він долучив двох спільників. Поліцейські встановили, що зловмисники облаштували в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині, друкарню з виготовлення підробок. Фігуранти друкували дипломи про вищу та середню спеціальну освіту різних навчальних закладів за напрямками журналістика, медицина, освіта тощо. 

Окрім того, підпільно виготовляли сертифікати про вакцинування від COVID-19 та довідки негативних результатів ПЛР-тестів. Продаж фальшивих документів та мокрих печаток зловмисники здійснювали через інтернет-платформу оголошень та в соціальних мережах, повідомляє пресслужба Нацполіції

Зокрема, 27 липня поліцейські провели обшуки за місцем проживання фігурантів та у виробничих приміщеннях. У результаті вилучили гроші, журналістські посвідчення, а також дипломи за спеціальністю – журналіст.

Окрім того, виявили мокрі печатки різних міністерств, медичних закладів, приватних лабораторій, сертифікати про вакцинування від COVID-19 та довідки про негативні результати ПЛР-тестів.  

Водночас правоохоронці вилучили «чорнові записи», комп’ютерну техніку, на якій містилося програмне забезпечення для виготовлення документів зі зразками дипломів. Нагадаємо, на Рівненщині викрили угруповання, яке підробляло офіційні документи та збували фальшиві євро.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform