У Харківській області медики вимагають повернути їм гроші 

В районному центрі міста Валки у Харківській області незадоволені медпрацівники вчора перекрили трасу Харків-Полтава через невиплату заробітної плати у повному обсязі.

Працівників медзакладів підтримав і місцевий депутат Валківської міської ради Юрій Аксьонов, повідомляє kyiinfo.

«Я приєднаюся до колони медиків, з вимогою до місцевої влади провести позачергову сесію і виплатити з місцевого бюджету підтримку медиків на цей час, поки НСЗУ (Національна служба здоров’я України) не виплачує кошти в повному обсязі«, — зазначив депутат. 

На думку чиновника, місцева влада може це дозволити, якщо гроші на підтримку футболу та спорту є й для медпрацівників можна фінанси відшукати. 

На дорозі під час мітингу стояли жінки з плакатами: «Зарплата без затримки»; «Не грайте з нами у футбол», натякаючи на фінансування спорту у регіоні; «Скороченню медиків — ні» та інші.

Працівники медичних установ розповіли місцевому депутату, що вже три місяці їм не виплачується зарплата й лише перерахували за цей період 2000 та 1000 гривень

«Місцева влада повинна підтримати лікарів та медперсонал, які зараз залишилися без грошей«, — додав Юрій Аксьонов. 

Нагадаємо, що раніше медики отримали безкоштовний доступ до мережі інтернет, а Україна відкрила останній — 5-й етап вакцинації населення.