Скандал в університеті: » мародери,провокатори і зрадники», -викладач ЗНУ

Підписуйтесь на нас у telegram

28 березня в Запорізькому національному університеті відновлюється освітній процес у дистанційному форматі. Студентство почало активно оборюватись, бо адміністрація не бере до уваги теперішнє становище, і неможливість відвідувати пари.

Про це повідомляє Кий-інфо.

Нещодавно було проведено опитування, чи готові студенти приступити до навчання. 75% студентів проголосували, що проти.

«Тільки 1/4 студентів, за опитуваннями, має можливість продовжувати навчання дистанційно», – ректор ЗНУ. Було прийнято рішення продовжити вимушені канікули до 4 квітня.

22 березня ректорат вирішив змінити ухвалене.

«Рішенням ректора було вирішено відновити навчальний процес з 28.03″, — студрада ЗНУ.

Тема почалась активно обговорюватись в соціальній мережі Instagram. Одна із студенток написала пост «Про те, як відмити гроші гроші за рахунок студентів».

«Якщо в нашому місті спокійно, це не дає змогу поновлювати навчання. Якщо мене відрахують — добре. Я хочу якісну освіту, а не здирання останніх грошей. Мені дуже соромно за це місце, тому сподіваюсь, що адміністрацію переконають, адже це дуже некоректне рішення», — написала дівчина.

Ректорат у своєму зверненні зазначив, що жоден студент після 24 лютого не був відрахований з університету і не буде, також нагадав про оплату навчання.

«Адміністрація закликає всіх, хто має можливість, долучатись до занять. Хто не має можливості доєднуватись — буде отримувати індивідуальні завдання від викладачів»

Студентська рада університету наголосила, що «за» відновлення навчання тільки після стабілізації ситуації у області та можливості більшості студентів продовжити навчання.

«Наші студенти проживають у Маріуполі, Енергодарі, Пологах, Бердянську. Ми волонтеримо, служимо у ТрО, ЗСУ або вирушаємо до більш безпечних міст країни та світу. Війна забирає в нас можливість якісного навчання.»

Сьогодні, 24 березня, на це різко відреагував у своїх соцмережах один із викладачів ЗНУ – Бікулов Дамір Тагірович.

У своєму відеозверненні в Instagram він назвав студентів, які проти поновлення навчання, «мародерами, провокаторами та зрадниками». Викладач зазначив, що це його власна позиція як викладача ЗНУ, а не університету.

«Ви пишете про гроші. Коли це ставлять за основу, то, прагнуть заробити гроші. Ви тупо хочете накрутити собі підписників дешевим і поганим хайпом», — прокоментував викладач.

Також він зазначив, що серед тих, хто підтримав цей пост, є випускники вузу. Він наголосив, що однією з тих, хто став на бік студентів дівчина, нещодавно отримала червоний диплом ЗНУ та отримала роботу у престижній торговій мережі.

«Дорогая, спали свій диплом або ми його анулюємо після закінчення війни», — сказав Дамір Тагірович.

Наостанок закликав усіх триматися разом і підтримувати один одного.