На Вінниччині затримали гвалтівника та вбивцю, який перебував в міжнародному розшуку

Оперативники Управління міграційної поліції встановили, що в одній із пенітенціарних установ області має звільнятись 34 — річний громадянин сусідньої держави, який має суттєвий вплив на криміногенну ситуацію в регіоні. Він відбував 10 років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що заподіяло смерть потерпілого, та злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Після відповідної перевірки поліцейські з’ясували, що вказаний іноземець розшукується Інтерполом за вчинення у себе на батьківщині особливо тяжких злочинів – зґвалтування із погрозою вбивства та розбою, поєднаного з насиллям та грабежу, інформує офіційний сайт Національної поліції.

Відео: npu.gov.ua

Міграційна поліція 7 липня затримала згаданого небезпечного злочинця  на підставі ухвали суду, винесеної  за клопотанням прокуратури області.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Кримінального іноземця правоохоронні органи сусідньої держави розшукували більше десяти років. Суд піддав затриманого екстрадиційному арешту. Найближчим часом планується його передача правоохоронцям країни-ініціатора розшуку.

Читайте також: Гвалтівник з Ужгорода став представником від «ОПЗЖ» в міській виборчій комісії, – джерело

Нагадаємо, раніше kyiinfo повідомляло, що на Сумщині поліція затримала гвалтівника.