Держкомтелерадіо став співзасновником Всеукраїнського фестивалю історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

Як пояcнили у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, фестиваль «ШАБЕЛИНА» організовується з метою популяризації давньої та новітньої історії нашої держави, створення сюжетів героїчних постатей в пісенній та поетичній творчості, підтримки сучасної української пісні та поезії історичного спрямування.

Одним із лейтмотивів фестивалю є гасло: єднаймося зі сходу – до заходу. Фестивальне дійство відбуватиметься в унікальному за своїм географічним ландшафтом місці – зоні зеленого туризму «Слобода  Раковець» на околиці Волі Якубової. Основна цільова аудиторія – молодь. Саме тому серед учасників фестивалю – відомі сучасні рок-гурти, виконавці, а серед глядачів – представники скаутських організацій, молодіжні активісти, талановита юнь Львівщини, для якої буде проведено майстер-класи з естрадно-виконавського та літературного мистецтва, які проведуть відомі гості фестивалю.

Програма «ШАБЕЛИНИ» передбачає два кількагодинних концерти за участі відомих музикантів, співаків, поетів із різних регіонів України. Глядачі на просторих локаціях козацької «Слободи  Раковець» матимуть змогу почути історичні пісні, вірші, переглянути виставку художників на історичну тематику. В програмі також: історичні реконструкції подій часів Сагайдачного та Мельника.  Локація «Тіні незабутих предків» біля вечірньої ватри збере в коло поетів, які мають у своїх творах історичні сюжети, оповіді про українських героїв. 

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Раніше kyiinfo повідомляло, що під Києвом відбудеться найбільший у Східній Європі фестиваль повітряних куль. Нагадаємо, ювілейний фестиваль «Бандерштат» присвячується 30-й річниці Незалежності України.