Блогер, який «воював» проти України — спричинив смертельну ДТП в Москві

Блогер і пранкер Едвард Біл який, за інформацією правоохоронних органів, винний у смертельному ДТП на Садовому кільці, був в минулому замішаний в кількох скандалах, що обговорювалися в мережі, інформує «Кий-Інфо«.

У відео, опублікованому на youtube-каналі «Компот», блогер розповідав про цілі свого перебування на Донбасі. Біл, стоячи у військовій формі й з автоматом в руках, повідомив, що приїхав до Донбасу воювати проти фашизму. У підписі під відео зазначено, що воно зняте в червні 2015 року.

Пізніше в інтерв’ю телеведучій Ксенії Собчак пранкер розповів, що його участь у бойових діях в Донбасі було постановкою. Насправді зйомки проходили в Підмосков’ї, і за них Біл отримав гонорар.

Столичний департамент транспорту опублікував відеозапис з моментом події, на ньому зображено, як один з автомобілів виїхав на зустрічну смугу. Серед розбитих машин — спорткар Audi RS6 одного з останніх поколінь, ймовірно, його водій і був винуватцем ДТП.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Одна з постраждалих в аварії встигла розгледіти обличчя блогера, який «швидко перестрибнув назад» та почав вдавати пасажира.