Американський університет у Києві починає набір студентів

Підписуйтесь на нас у telegram

У Києві відкрили American University Kyiv, який працюватиме під егідою одного з найбільших університетів США — Університету Арізони. Випускники отримуватимуть дипломи українського та американського зразка.

3 лютого в Україні відкрили новий приватний університет Амерікан Юніверсіті Київ, який працюватиме під протекторатом Університету Арізони. Усе навчання в університеті вестиметься англійською мовою, а випускники отримуватимуть дипломи українського та американського зразка.

Перший набір студентів стартує вже в лютому 2022 року. Навчання на магістерських програмах розпочнеться вже у березні 2022 року, а на бакалаврських — у вересні. Цього року будуть доступні програми з ІТ та управління бізнесом. У майбутньому абітурієнти зможуть обрати навчальні програми з інженерії, медицини, архітектури, дизайну та права. Загалом студентам запропонують до понад 5000 курсів і 600 програм.

«Я українець, який побудував міжнародну кар’єру в Сполучених Штатах. І хоча левова частка моїх академічних заслуг має американське коріння, я завжди мріяв, що повернусь в Україну та скористаюсь своїм досвідом і знаннями, аби зробити щось важливе для країни. АЮК є чудовою можливістю для втілення цієї мрії», — говорить ректор університету, доктор філософії з економічних наук Роман Шеремета.

В університеті говорять про співпрацю з українськими та міжнародними компаніями для стажувань студентів і подальшого працевлаштування випускників.

«Освіта — це підґрунтя для забезпечення економічного процвітання та стійкого розвитку. В Україні ми створили університет абсолютно нового типу, що відкриває доступ українським студентам до американської системи освіти та побудови успішної кар’єри», — зазначає президент університету Рік Шенгроу.