РПЦ розповсюджує пропаганду в інфопросторі Естонії

Естонські фахівці відзначили, що коронавірусні обмеження не знизили активність пропагандистської діяльності Кремля.

Служба внутрішньої безпеки Естонії оприлюднила доповідь, в якій підтвердила зростанні активності російської пропаганди у період епідемії коронавірусу, інформує онлайн видання df.news.

Активізація Російської православної церкви в інформаційному полі – одна з ключових ознак теперішньої роспропаганди, яка, використовуючи інформаційний простір Естонії, спробувала перетворити тематику вірусу на критику фінансування НАТО, а не охорони здоров’я, а також на нібито відсутність прав у російськомовного населення в Естонії.

Пандемія не зменшила вплив і розвідувальну діяльність Кремля проти Естонії. Стикнувшись із закритими кордонами та обмеженням публічних зібрань, місцеві провідники спрямованої на розкол кремлівської політики перебралися в інтернет-канали“, – розповів гендиректор внутрішньої безпеки Арнольд Сінісалу.

Правоохоронці Естонії також зазначають, що на початку 2020 року фіксувалися приклади “традиційної діяльності російської розвідки”. Йдеться про спроби завербувати жителів Естонії під час перетину кордону або перебування в Росії.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform