“РОССИЯ-МАТУШКА, ЗАБЕРИ НАС ДОМОЙ”, – ВІРМЕНИНКА, ЯКА ПРИЇХАЛА АГІТУВАТИ В ДОНЕЦЬК

Вірменинка Маргарита Симонян, головний редактор пропагандистського видання «Russia Today» сьогодні приїхала в тимчасово окупований Донецьк щоб від імені місцевих жителів сказати "Расія, забєрі мєня домой".

Досі не зрозуміло, яке відношення рупор Кремля має до Донецька, більше того, чому Симонян висловлюється від імені жителів Українського міста та закликає Росію щоб вона повернула собі Донеччину. Адже нічого спільного вірменинка з Україною не має, лиш окрім того, що її дідусь та бабуся вихідці з українського Криму.

Цитата: “Люди Донбасса хотят иметь право говорить по-русски так, чтобы никто никогда не мог отнять у них это право. И мы обязаны дать им такую возможность. Люди Донбасса хотят жить у себя дома и быть частью нашей великой, щедрой Родины. И мы обязаны им это обеспечить. Россия-матушка, забери Донбасс домой», — заявила Симоньян.”

Як відомо: сьогодні, 28 січня, в Центрі слов’янської культури в Донецьку окупаційні сили за спонсорства Російської Федерації проводять сепаратистський форум покликаний на продовження війни та конфлікту під назвою «Російський Донбас».