Росіянин Борис Стомахін: Путіна в Україні очікує повна поразка

Стомахін Бориис Володиимирович - російський політичний активіст та публіцист. Отримав найбільший термін ув'язнення серед усіх засуджених за 282-ою статею КК РФ - це 12 років ув'язнення за наклеп на іншу людину.

Російський публіцист передбачає розпад Російської Федерації у разі нападу на Україну.

Стомахін застергіає росіян: Українська армія за минулі з 2014 роки практично створена заново – тому що в 2014 її фактично не існувало, точніше, вона існувала чисто номінально.

Армія реорганізована, переозброєна сучасною зброєю і перетворилася в досить серйозну силу. Окупанти неминуче повгрузають, якщо все-таки зважаться напасти. Російські танки будуть горіти на українській землі як сірникові коробки – і сама українська земля буде горіти під ногами загарбників. Крім того, неефективність хваленого російського озброєння, яке тільки що довела ще раз осіння карабаська війна 2020 року: вірмени програли її саме тому, що закуповували для своєї армії в здебільшого російську зброю.

А той факт, що американська адміністрація Байдена нарешті знову повернулася до України обличчям, шле кораблі, може закрити небо над Україною і т.д., як і те, що Туреччина підтримує українську незалежність і продає Україні свої «Байрактари», які так показали себе в тій же самій карабахській війні – практично зумовлює поразку Росії в разі, якщо вона все-таки зважиться напасти на Україну.

І тоді – точно передбачити не можна, але з неабиякою часткою ймовірності можна – цей ганебний розгром і втеча стануть тим потрясінням, від якого путінський режим нарешті впаде.

Це не означає, зрозуміло, що на території Росії автоматично запанують після цього свобода і демократія; більш того – і мови бути не може про те, щоб Росія, зажадала свободи, продовжувала залишатися єдиною державою від Кенігсберга до Владивостока, подібна наївність початку 90-х дуже дорого обійшлася людству! .. – але ось цей конкретний злочинний режим Путіна, що склався з 2000 року, може нарешті розпастись.