Росіяни стають на позиції для можливого наступу, – CIT

Також на кордонах спостерігається перекидання інженерної техніки, не залученої раніше.

Підписуйтесь на нас у telegram

Характер руху біля українських кордонів різко змінився та йде вихід на позиції для можливого наступу.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на CIT.

“Останніми днями ми зауважили, що характер руху російської техніки біля кордонів України різко змінився. Якщо раніше гусеничну техніку (танки, БМП, САУ) везли майже виключно на залізничних платформах та танкових транспортерах, то тепер вони майже всюди рухаються своїм ходом. До того, найчастіше цей рух відбувається за лічені кілометри від кордону”, – йдеться у повідомленні.

Також відомо, що танки та інша техніка йдуть разом із важкими вогнеметними системами ТГС, хоча останні і належать до іншого війська (РХБЗ) — найбільше це схоже на формування бойових порядків батальйонних тактичних груп.

“Ми вважаємо, що перекидання сил з інших регіонів добігло кінця, і очевидно йде вихід на вихідні позиції для можливого наступу”, – уточнюють у Conflict Intelligence Team.

Окрім того, стало відомо, що російські солдати біля кордону перебувають у важких умовах: сплять у набитих людьми приміщеннях та не отримують централізованого харчування. Довго тримати війська в таких умовах неможливо, тому найближчими днями можна очікувати або наступу, або часткового відведення військ принаймні в ті великі табори, де спостерігалися до цього.