МОСКВА ЕКСТРЕНО РОЗГОРТАЄ У КРИМУ ВІЙСЬКОВІ ШПИТАЛІ

Офіційне пояснення Міноборони РФ: боротьба з короновірусом

Росія почала перекидати у Крим медичний загін спеціального призначення Південного військового округу. Планується перевезти 100 військовослужбовців та 100 тон матеріальних речей. Наразі відомо про чотири вилети вантажних  Іл-76 Міноборони Росії з аеродрому у Ростові-на-Дону і  з посадкою у Сімферополі. На бортах повітряного судна особовий склад мобільного госпіталю та медичне майно,  повідомляє Кий-Інфо з посиланням на сайт Міністерства оборони Російської Федерації 

«Після транспортування мобільний госпіталь буде в найкоротші терміни розгорнуто в м. Сімферополь, де військові медики приступлять до надання медичної допомоги пацієнтам з підтвердженим діагнозом нової коронавірусною інфекцією»,  – зазначається на сайті відомства. 

Також стало відомо, що особовий склад медичного загону спеціального призначення Чорноморського флоту, здійснивши марш на штатній техніці протяжністю близько 80 кілометрів з Севастополя, прибув в місто Ялта з метою розгортання польового госпіталю та встановлення спеціального обладнання.

Втім, інтенсивне розгортання польових шпиталів МО Росії може мати зовсім іншу мету, а ніж «протидія коронавірусної інфекції». Не можна виключати, що така активізація може бути направлена на підготовку до загострення військових дій з Україною, адже проблеми Росії у Криму з водою окупанти досі не вирішили, а тому досі є загроза прориву сухопутного коридору до Криму. 

ВОДУ В КРИМ МОЖУТЬ ДАТИ В РАЗІ ГУМАНІТАРНОЇ КАТАСТРОФИ, – РЕЗНІКОВ

Про такий можливий варіант розвитку подій місяць тому говорив американський генерал Бен Ходжес РОСІЯ ДОСІ ГОТОВА РОЗГОРНУТИ ВІЙНУ ДЛЯ КОРИДОРУ В КРИМ – ГЕНЕРАЛ США Генерал зазначив, що у планах Кремля все ще залишається спроба піти на чергову військову ескалацію, щоби пробити сухопутний коридор до Криму і розблокувати водопостачання до півострова:

«Я абсолютно впевнений, що це те, що вони хотіли б зробити. Я точно не знаю, чи вони збираються це зробити насправді. Якщо вони вірять, що Захід насправді не відреагує, я думаю, що вони будуть готові спробувати на це піти. Але я гадаю, що Україна знає про це не лише через російських військових, а й тому, що у вас є люди на Півдні, які, можливо, є схильними до корупції та дезінформації. Я намагаюся сказати, що має бути стійкість українського суспільства, членів парламенту і місцевої влади, і вони повинні мати бажання цьому протистояти», — зазначив Бен Ходжес.