РОСІЯН ГОТУЮТЬ ДО ВІДКРИТОЇ ВІЙНИ З УКРАЇНОЮ

Популярне російське видання "Известия" ретельно вишукує будь-який привід в новинах України щодо обороноздатності задля того щоб вороже налаштовувати росіян та готувати їх до відкритої війни.

Популярне російське видання “Известия” ретельно вишукує будь-який привід в новинах України щодо обороноздатності задля того щоб вороже налаштовувати росіян та готувати їх до відкритої війни.

Так, сьогодні 15 квітня на сайті з’явилась інформація, що “Україна допускає ракетний удар по РФ”, повідомляє Інформаційне агентство Кий-інфо з посиланням на першоджерело.

“Украина может нанести удар по российским объектам реактивной системой залпового огня «Ольха», заявил Директор украинского Павлоградского химического завода Леонид Шиман.”, – пише пропагандистське видання.

Дійсно, не заперечуємо факт інтерв’ю на ЦЕНЗОР.НЕТ Леоніда Шимана, однак там він чітко заявляв: “У разі нового широкомасштабного наступу РФ за допомогою “Вільхи” ми отримуємо засіб стримування.” Але пропагандисти Кремля ніби не помічають цієї цитати і акцентують у вагу на тому, що українці нібито прийняли рішення “атакавать родіну ракєтамі”. Про засіб стримання в “Известиях” йдеться у лапках в першому абзаці, що зазвичай читач не запам’ятовує, адже концентрується на пошуку теми заголовку в тілі статті.

І що ж знаходить російський читач наприкінці статті: “На Украине неоднократно звучали резонансные заявления о возможности атаковать Россию.”

Висновок: Україні слід бути завжди готовим до відкритої агресії Росії, без брехні, а відверто і справедливо маємо плекати майбутніх воїнів-захисників з розумінням, що “старший брат” – це підступний ворог і окупант.