Росія випробує термоядерну торпеду у Карському морі

Видання повідомляє, що Альянс розіслав своїм союзникам попередження щодо пересування атомного підводного човна «Бєлгород». Він знаходиться в арктичних морях, щоб вперше в історії випробувати термоядерну торпеду «Посейдон», яку ще називають «Зброєю Апокаліпсису».

Підписуйтесь на нас у telegram

Цей підводний човен Кремль представив у 2018 році. Вони вважають, що це одна із систем, яка поверне стратегічну перевагу Росії. Це може знищити такі мегаполіси, як Нью-Йорк чи Лос-Анджелес. Фахівці пояснюють, що такого ж ефекту можна досягти за допомогою міжконтинентальних балістичних ракет, які існують з 1960-х років.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на видання La Repubblica з посиланням на розвіддані НАТО

24-метрова торпеда з ядерною боєголовкою, ймовірно, у дві мегатонни, здатна подолати десятки тисяч кілометрів, щоб вибухнути біля узбережжя.

У попередженні НАТО йдеться про те, що «Посейдон» хочуть випробувати в районі Карського моря під кодовою назвою «Статус-6».

«Це абсолютно нова категорія зброї, яка змусить змінити принципи планування операцій західних ВМС, що призведе до нових вимог та нових засобів протидії», – вважає американський військовий експерт Х. І. Саттон.

Підводний човен К-329 “Бєлгород ” вважається прототипом нової концепції війни, задуманої адміралами Путіна в останні роки, після повернення напруженості у відносинах зі США.