Росія може влаштувати хибний привід для вторгнення: окупанти планують обстріляти вірян на водохрещу

Як стало відомо Центру стратегічних комунікацій, 19 січня окупаційні війська готують обстріл вірян під час водохрещення на ставку «Цегляний» у Петровському районі Донецька.

Метою провокації може бути звинувачення українських військових у нападі, щоб створити привід для ескалації. Про це повідомляє Кий-інфо з посилінням на допис Центру стратегічних комунікацій у Facebook.

“”Провокаційний обстріл можливий з ворожого опорного пункту, розташованого на шахті ім. Челюскінців менш ніж за два кілометри від ставка. Щоб замаскувати постріли, ворожі військові готуються увімкнути головний вентилятор на шахті, яка вже давно не працює (але 15 січня його чомусь вмикали на кілька годин). Крім того, російські сили можуть підлаштувати вибух самої шахти озброєнням, забороненим Мінськими домовленостями.”

Експерти переконані, що провокація може бути використана для створення приводу для початку ведення активних бойових дій.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Сполучене Королівство поставляє Україні зброю. Щонайменше 4 військових літаки сіли в аеропорту Бориспіль 17-18 січня.

Читайте нас у telegram