Російського пропагандиста посадили за грати, – прокуратура Києва

Російського пропагандиста взяли під варто згідно рішення суду - прокуратура Києва

Сьогодні, 25.02.2021 року Печерським районним судом м.Києва обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою мешканцю столиці, якого підозрюють у вчиненні державної зради та у розпалюванні національної ворожнечі і ненависті, приниженні національної честі та гідності (ч.1 ст.111, ч.1 ст.161 КК України).

Мова йде про пропагандиста Юрія Дудкіна.

Нагадаємо, що 24.02.2021 року за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю столиці у вчиненні державної зради та у розпалюванні національної ворожнечі і ненависті, приниженні національної честі та гідності (ч.1 ст.111, ч.1 ст.161 КК України).

Слідством встановлено, що так званий військово-політичний експерт створив інформаційну мережу, до якої входили кілька веб-ресурсів, у тому числі групи в соціальних мережах, youtube-канали та окремі блогери, які фінансувалися з Російській Федерації. За завданням іноземних організацій, зокрема кураторів з «Первого канала», агенції «NEWS FRONT» та ін., пропагандист поширював на своїх ресурсах замовний контент, спрямований на дестабілізацію ситуації в Україні і розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

З цією ж метою «експерт» особисто брав участь у прямих ефірах політичних ток-шоу на заборонених російських телеканалах, за що систематично отримував грошову винагороду від замовників, – повідомляє прокуратура Києва.