Російські найманці системно перешкоджають роботі СММ ОБСЄ, – звіт

Систематичне перешкоджання діяльності СММ ОБСЄ на окупованих територіях, - йдеться на сторінці Операції об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін інформує про систематичне перешкоджання діяльності СММ ОБСЄ на окупованих територіях, про що зазначено у Звітах Місії.

Так, протягом трьох днів члени збройних формувань РФ тричі забороняли доступ патрулям Місії через блокпости поблизу населених пунктів Олександрівське, Старомихайлівка Донецької області та у пункті пропуску поблизу населеного пункту Ізварине Луганської області, посилаючись на накази від своїх командирів або їх відсутність. Хоча спостерігачі бачили, що цивільні особи та транспортні засоби перетинали зазначені вище пункти в обох напрямках.


Також у Звітах йдеться про перешкоди під час здійснення запланованих польотів БПЛА СММ: 4 міні-БПЛА СММ у 5-ти випадках зазнавали впливу перешкод сигналу GPS: двічі під час польотів над районами неподалік населеного пункту Спартак Донецької області, тричі – біля населеного пункту Березівське Луганської області.
Варто зазначити, що через відкритий вогонь зі сторони збройних формувань РФ, у напрямку БПЛА патрулям Місії довелось двічі припинити роботу та залишити район спостереження.


Нагадаємо, Сьогодні стало відомим ім’я військового, якого вчора смертельно поранив російський снайпер