Російські найманці почали нарощувати підготовку на Донбасі – розвідка

Командування російських окупаційних військ нарощує заходи бойової підготовки в з’єднаннях і частинах армійських корпусів на території Донецька і Луганська.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України — передає Кий-інфо.

На полігонах тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях окупанти проводять стрільби зі стрілецької зброї, артилерії, озброєння танків і бойових машин як вдень, так і вночі. Особлива увага приділяється злагодженню дій мотострілецьких відділень, танкових екіпажів, артилерійських і мінометних розрахунків.

Крім того, під керівництвом кадрових військовослужбовців з Росії тривають збори з корегувальниками вогню артилерійських підрозділів з виконанням вправ стрільб з 152-мм гаубиць «Мста-Б» та 122-мм реактивних систем залпового вогню «Град».

Окрім того, як повідомляє видання Reuters, посилаючись на власні джерела, російські вербувальники спрямували своїх найманців на окуповані території Луганська та Донецька. Один російський найманець, який приїхав на Донбас, розповів, що розгортання військ проводиться в оборонних цілях.

Водночас інше джерело, яке перебуває на контакті з найманцями в ОРДЛО, каже, що метою військових зборів є «диверсійна діяльність для підриву стабільності в Україні». При цьому найманці стверджують, що нічого не знають про плани атаки Росії на Україну і про підготовку до неї.

«Там повний комплект. Збирають усіх з бойовим досвідом», — сказав один із російських бойовиків.