“РОСІЯН У СЕРПНІ ОБІЦЯЮТЬ ВИЛІКУВАТИ ВІД КОРОНАВІРУСУ” – російські ЗМІ

"Вакцина від коронавірусу, розроблена Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені Н.Ф. Гамалії МОЗ Росії, може надійти в клініки і аптеки в середині серпня. Про це сьогодні, 13 липня, повідомив директор центру Олександр Гінзбург. " - Євразія Дейлі. Однак, Європейські вчені далеко не такі оптимістичні...

В мережі сьогодні почали жартувати щоб росіяни готувались до вакцинації “фуфломіцином”. Сплеск дописів викликаний інформацією з приводу того, що Російська Федерація нібито за кілька тижнів доставить вакцину вітчизняного виробництва у перші клініки держави, повідомляє Кий-інфо.

Национальный исследовательский центр эпидемиологии и микробиологии имени Н. Ф. Гамалеи планирует подать на регистрацию свою вакцину против коронавируса 2—4 августа. «Насколько я помню график, утвержденный Михаилом Альбертовичем Мурашко, это 2—4 августа мы должны подать на регистрацию. До 12 августа Росздравнадзор должен проверить те партии, которые мы разрабатываем», — сказал Гинцбург.

В той час, сьогодні мюнхенські науковці повідомляють, що вакцина від COVID-19 може виявитися малоефективною.

Тести пацієнтів, які кілька місяців тому перехворіли на коронавірусну хворобу, показують, що кількість антитіл в їхній крові з часом знижується. Це може свідчити про те, що вакцина від коронавірусу, появи якої на ринку з нетерпінням чекають у всьому світі, може виявитися малоефективною, оскільки вона не гарантуватиме захисту від повторного зараження.

Про поступове зникнення антитіл до коронавірусу в крові пацієнтів, які заразилися ним кілька місяців тому і зуміли побороти хворобу силами власного імунітету, говорить дослідження науковців з Мюнхенської клініки Швабінг (München Klinik Schwabing). Про його результати повідомила в неділю, 12 липня, німецька ділова газета Handelsblatt.

Саме в цій клініці в січні проходили лікування перші в Німеччині пацієнти з коронавірусом.