Російська співачка Йолка, що відвідувала Крим, планує концерти в Україні

Концерти співачки в Україні заплановані 14, 15 та 16 лютого.

Співачка Єлизавета Іванців під псевдонімом Йолка планує концерти в містах України у середині лютого цього року. Редакція Кий-інфо звернулася із запитом до Державної прикордонної служби України щодо дозволу перетину кордону співачкою, оскільки вона проводила концерти в окупованому Криму та вже більш як 15 років мешкає в Росії.

Адміністрація Держприкордонслужби не має правових підстав для
надання Вам інформації про наявність чи відсутність на виконанні у Державної прикордонної служби України доручень уповноважених державних органів, у тому числі й щодо обмеження у праві в’їзду в Україну, стосовно вказаної у запиті особи”
, – йдеться у відповіді на наш запит.

Ще у 2017 році, на третій рік російської агресії стосовно України, Єлизавета Іванців у своєму інтерв’ю говорила, що її дім – Москва та як їй там добре.

Мені тут дуже добре. Мене так лякали 15 років тому, що Москва мене не прийме. Але за 15 років я обросла справжнісінькою сім’єю. Як мені тут може бути погано? Це ж місто моєї реалізації. Тут мене назвали співачкою, і тут я все ще в процесі втілення найголовнішої мрії в житті”.

Попри ці слова Йолка хотіла приїхати в Україну з концертами ще минулого року, але за невідомих обставин співачка їх перенесла. Зараз у продажі вже є квитки на її концерти у Києві, Харкові та Одесі.

Єлизавета Іванців родом з Ужгорода, почала музичну кар’єру у складі ужгородської групи B&B. У 2004 році підписала контракт із Владом Валовим і випустила дебютний альбом “Місто обману” з хітами “Дівчинка в Пежо” і “Гарний настрій”. Згодом у співпраці з Валовим були випущені ще два альбоми.

У 2010-2020 роках виступала суддею на українському шоу “X-Фактор”. У 2011 році отримала популярність із піснею”Прованс”. За підсумками 2012 року, Йолку визнали співачкою, що найбільше ротується на російських радіостанціях. Згодом вона переїхала до Росії. За даними ЗМІ, проживає у місті Сергієв Посад під Москвою.

Співачка не приховує, що вже багато років націлена на слухачів-росіян.

Читайте нас у telegram