Російська пропаганда виступає за знищення українських політиків

Під час останнього ефіру в проєкті пропагандиста РФ, колишні та чинні депутати держдуми відверто закликали на федеральному каналі розпочати партизанську війну в Україні.

Те, що на російському державному телеканалі виступають за відкриту війну з Україною вже нікого не здивувати.

Черговий огляд передачі з відомим російським пропагандистом Соловйовим на youtube каналі зробив український журналіст та публіцист Денис Казанський.

Зокрема, він відзначив, що після перегляду однієї такої програми навіть ті українці, які вважають росіян адекватною нацією – змінять свою думку.

Під час останнього ефіру в проєкті пропагандиста РФ, колишні та чинні депутати держдуми відверто закликали на федеральному каналі розпочати партизанську війну в Україні, тому що наші військові вбивають терористів, захищаючи свою землю.

Інший діючий депутат партії “Справедливая Россия ” та політолог Сергій Міхєєв: “Просто нужно уничтожить того же Порошенко. Это не представляет технической проблемы, особенно после этого Майдана. Руководство РФ этого не делало. Насколько я понимаю, в Украине это не оценивают“, – пояснює свою агресивну думку чинний депутат держдуми РФ.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform