РОСІЙСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ У ПАРЄ НЕВДОВОЛЕНА НОВОВВЕДЕНИМ ЗАКОНОМ ПРО МОВУ

Росіяни вважають, що в Україні запроваджується політика утиску російськомовних громадян.

Про це повідомив в соцмережі депутат від партії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко. Росія ініціює у ПАРЄ дебати щодо мовного питання в Україні: Російська делегація в ПАРЄ вважає, що в Україні проходить “цілеспрямована агресивна кампанія” проти російської мови.

Згідно з постом депутата, занепокоєння у росіян викликано вступом в силу статті 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. На думку російських політиків, зараз в Україні проходить політика, що пригнічує російську мову та тих, хто нею спілкується.

Гончаренко з іронією написав, що Росію ввели в оману власні пропагандисти. “Російськомовні українські громадяни ніякого захисту не потребують, тим більше – вашого “захисту”. Краще забирайтеся з Криму і Донбасу. Пишу вам це, як бачите, російською мовою. Поки що живий”, – написав Гончаренко.

ASPI news раніше писало, що Закон про українську мову, який з 16 січня зобов’язав сферу послуг використовувати мову держави, викликав в Москві обурення. Раніше повідомлялося, що рішення всіх місцевих рад в Закарпатській області щодо функціонування регіональних мов скасували.

Приєднуйтесь до нашого каналу в телеграм https://t.me/kyiinform