Рогозін надіслав послу Франції у рф уламок, який дістали з його хребта

Ексголова "Роскосмосу" Дмитро Рогозін надіслав послу Франції осколок снаряда за його словами від французької 155-мм самохідної артилерійської установки Caesar.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на росЗМІ.

На жаль, екс-очільник «роскосмосу» рогозін вижив після обстрілу, який «співпав» з його днем народження.

Та він надіслав послу Франції у рф уламок, який дістали з його, як він сам стверджує, хребта. Цей уламок, згідно задуму рогозіна, мають передати Еммануелю Макрону разом із його посттравматичною маячнею, що «ніхто не уникне відповідальності за військові злочини Франції, США, Великобританії, Німеччини та інших країн НАТО на Донбасі»

“Щойно завдяки великій майстерності та терпінню російських військових і цивільних лікарів я знову живий і майже здоровий. У цьому конверті разом із моїм листом Ви бачите уламок від снаряда, випущеного французькою 155-мм самохідною артилерійською установкою Caesar. Він пробив мені праве плече і застряг мені у п’ятому шийному хребці всього за міліметр від того, щоб убити мене або зробити нерухомим інвалідом”, – йдеться в листі Рогозіна послу Франції в РФ П’єру Леві.

Ексглава “Роскосмосу” надіслав лист французькому послу. У ньому Рогозін стверджує, що Франція зрадила справу експрезидента Шарля Де Голя та стала однією з найровожерливіших країн у Європі. Він порівнює керівництво Франції з режимом Віші (уряд окупованої Франції в роки Другої світової війни), заявляючи, що вони обслуговують “низові звички гітлерівців”.

Також пропагандисти опублікували фотографію уламка, який за своїми розмірами менший, ніж монета в один рубль.