Родина, яка емігрувала до Ізраїля, допомагає ЗСУ

Сім'я Івана Толчинського родом із Донеччини, вони емігрували до Ізраїлю на початку вторгнення рф в Україну.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Фонд “Повернись живим”.

Іван є засновником європейської компанії, яка знаходиться у Латвії з 2015 року. На виробництві здійснюється виготовлення військових дронів Atlas. Вони є повністю сертифікованими для використання в арміях Північно-атлантичного альянсу та їхніх партнерів.

Дрони Atlas використовуються в озброєння армії Нідерландів та пройшли випробування війною в складі ССО ЗСУ. Іван Толчинський під час ООС приїздив на фронт і вивчав досвід застосування своїх виробів українськими військовими.

«Atlas — це повністю військовий дрон. Він обладнаний системами захисту інформації, протидії ворожим засобам РЕБ і РЕР», — розповідають в компанії.

Зазначається,що зараз виробляється близько 700 одиниць дронів на місяць, це — в декілька разів більше ніж до повномасштабного вторгнення рф. Зараз Atlas відсуває вбік замовлення інших країн і віддає перевагу Україні. У компанії підкреслюють, що це є свідомою позицією.

Головним принципом підприємства є перш за все влаштовувати людей, які тікають від війни.

Фонд “Повернись живим” придбав 100 безпілотних комплексів Atlas. Це 300 трикоптерів, наземні станції управління, ретранслятори, захищені планшети, декілька варіантів цільового навантаження та комплект запасних частин й інструментів.

Перші декілька десятків комплексів вже працюють на фронті.

Автор: Аліна Колода