Родичі загиблих у рейсі МН 17 виграли суд проти Гіркина

Тепер лідер сепаратистів має виплатити компенсацію. Але він цього, ймовірно, не зробить, тому, що його майно заарештують.

Група родичів жертв, що летіли трагічним рейсом МН17 авіакомпанії Malaysia Airlines, виграли у США суд проти лідера проросійських терористів Ігоря Гіркіна. Про це повідомляє нідерландське видання ZEMBLA.

Позов подавали родичі 25 загиблих, десятеро з них є громадянами Нідерландів. Суд постановив, що за одну жертву Гіркін має компенсувати її родичам 20 млн. доларів. Загальна сума компенсації складає 400 млн. доларів.

Втім шансів, що терорист Ігор Гіркін (Стрелков) виплатить компенсацію родичам загиблих, немає,  – пише нідерландське видання. Його не змогли знайти за його офіційною адресою у Москві, а на суд він не з’явився. Адвокати позивачів збираються арештувати майно терориста, але цього все одно буде недостатньо, щоб компенсувати усе.

«Ми розуміємо, що не зможемо нічого від нього отримали, але мова йде, у першу чергу, про «символічне» значення» – заявила Силенне Фредріс, мати загиблого під час катастрофи.