[:ru]Родственники погибших в рейсе МН17 выиграли суд против Гиркина[:ua]Родичі загиблих у рейсі МН 17 виграли суд проти Гіркина[:]

Тепер лідер сепаратистів має виплатити компенсацію. Але він цього, ймовірно, не зробить, тому, що його майно заарештують.

[:ru]

Группа родственников жертв, летевших трагическим рейсом МН17 авиакомпании Malaysia Airlines, выиграли суд в США против лидера пророссийских террористов Игоря Гиркина. Об этом сообщает нидерландское издание ZEMBLA.

Иск подавали родственники 25 погибших, десять из них являются гражданами Нидерландов. Суд постановил, что за одну жертву Гиркин должен компенсировать ее родственникам 20 млн. долларов. Общая сумма компенсации  составляет 400 млн. долларов.

Но шансов того, что Игорь Гиркин (Стрелков) выплатит компенсацию родственникам погибших, нет, – пишет нидерландское издание. Его не смогли найти по его официальному адресу в Москве, а на суд он не явился. Адвокаты истцов собираются арестовать имущество террориста, но этого все равно будет недостаточно, чтобы компенсировать все.

«Мы понимаем, что не сможем ничего от него получить, но речь идет, в первую очередь, о «символическом» значении», – заявила Силенне Фредрис, мать погибшего во время катастрофы.

[:ua]

Група родичів жертв, що летіли трагічним рейсом МН17 авіакомпанії Malaysia Airlines, виграли у США суд проти лідера проросійських терористів Ігоря Гіркіна. Про це повідомляє нідерландське видання ZEMBLA.

Позов подавали родичі 25 загиблих, десятеро з них є громадянами Нідерландів. Суд постановив, що за одну жертву Гіркін має компенсувати її родичам 20 млн. доларів. Загальна сума компенсації складає 400 млн. доларів.

Втім шансів, що терорист Ігор Гіркін (Стрелков) виплатить компенсацію родичам загиблих, немає,  – пише нідерландське видання. Його не змогли знайти за його офіційною адресою у Москві, а на суд він не з’явився. Адвокати позивачів збираються арештувати майно терориста, але цього все одно буде недостатньо, щоб компенсувати усе.

«Ми розуміємо, що не зможемо нічого від нього отримали, але мова йде, у першу чергу, про «символічне» значення» – заявила Силенне Фредріс, мати загиблого під час катастрофи.

[:]