Рівень військової загрози з боку Білорусі зростає

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що наразі сил та засобів росіян на території білорусі достатньо для проведення тактичних дій і рівень воєнної загрози зростає.

Підписуйтесь на нас у telegram

Наєв повідомив, що зараз на території білорусі зосереджені 2 мотострілецька дивізія 1 танкової армії та авіаційне угрупування, в складі якого є новітні зразки авіації повітряно-космічних сил збройних сил російської федерації. Крім того там присутні підрозділи, озброєні оперативно-тактичними ракетними комплексами «Іскандер» з балістичними ракети до них, які призначені для застосування по цілях на території України.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Командування об’єднаних сил ЗС України у facebook

«Цього потенціалу, на даний час, достатньо для створення загрози Україні та проведення тактичних дій. При цьому ми уважно стежимо за озброєнням, що перекидається з боку росії та робимо щодня відповідний аналіз. Рівень воєнної загрози поступово зростає, але ми також вживаємо адекватних заходів. Крім цього, Генеральним штабом ЗС України передбачене значне нарощування угруповань у разі істотного зростання сил та засобів з протилежного боку», – повідомив командувач.

Військовий зазначив, що тренувальні польоти російських військових літаків у білорусі проводяться виключно з розвідувальною метою.