Рік тому вступив у дію режим припинення вогню

З 27 липня 2020 року до 26 липня 2021 року зафіксовано 1995 обстрілів, загинуло 45 та 154 військовослужбовця отримали поранення.

Незважаючи на численні порушення з російського боку, результати дії режиму припинення вогню очевидні: в два рази менше смертей українських військовослужбовців, втричі менше поранених, майже втричі менше обстрілів, у порівнянні з періодом з липня 2019 до липня 2020 років. Про це повідомляє офіційний канал Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі, інформує kyiinfo.

З 27 липня 2019 року до 26 липня 2020 року збройні формування Російської Федерації 4257 разів здійснювали обстріли, 88 українських військовослужбовців загинуло, 494 – отримали поранення.

За час діі режиму припинення вогню з 27 липня 2020 року до 26 липня 2021 року зафіксовано 1995 обстрілів, загинуло 45 та 154 військовослужбовця отримали поранення (дані Штабу ООС). ЗСУ з честю виконують завдання Президента, обумовлені міжнародною ситуацією довкола України, забезпечуючи українській дипломатії відповідні умови для боротьби за українські національні інтереси.

Дотримуватися режиму припинення вогню в ході збройного конфлікту – найбільш складний різновид військових дій. Україна залишається вірною своїм зобов’язанням щодо політико-дипломатичного шляху врегулювання збройного конфлікту на сході України. Це доводять численні заяви представників міжнародних організацій (від Ради Безпеки ООН до Парламентської асамблеї Ради Європи), держав-посередників Нормандського формату, держав «Великої сімки».

Більше того, саміт «Кримської платформи», який розпочне процес деокупації Криму, став можливим і представницьким (очікуються посадові особи більше ніж з 35 країн світу) у значній мірі тому, що Україна заробила за цей рік репутацію відповідальної держави, що виконує свої домовленості, навіть, у несприятливих обставинах.

Усе це було сплачено високою ціною. Українська делегація дякує кожному військовослужбовцю, хто у складних умовах виконує свій воєнний обов’язок. Вічна пам’ять і слава тим, хто загинув, захищаючи Україну! Уклін живим.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform