Рф перекинула у Білорусь зенітно-ракетні комплекси “Тор”

У Міноборони рб повідомили, що партію озброєнь отримано «в рамках наявного міжурядового договору про військово-технічне співробітництво білорусі та росії».

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на  пресслужбу Міноборони Білорусі з посиланням на помічника міністра оборони Леоніда Касинського

“Партію озброєнь отримано в рамках наявного міжурядового договору про військово-технічне співробітництво Білорусі та Росії. Найближчими днями ці комплекси надійдуть до з’єднань і військових частин, куди вони призначені”, – пресслужба Міноборони Білорусі.

Касинський зазначив, що це ефективний засіб ураження різного типу повітряних цілей – як високошвидкісних, так і низькошвидкісних на досить широкому спектрі висот.

“Тор” – всепогодний тактичний зенітний ракетний комплекс, призначений для вирішення завдань протиповітряної і протиракетної оборони.

Система “Тор” призначена для прикриття важливих адміністративних, економічних і військових об’єктів, перших ешелонів сухопутних військ від ударів протирадіолокаційних і крилатих ракет, дистанційно пілотованих літальних апаратів, авіабомб що планують (керованих авіабомб), літаків і вертольотів.

Система “Тор” сама контролює окреслений повітряний простір і самостійно збиває всі повітряні цілі, що не упізнані системою “свій-чужий”.