Режиму Путіна потрібна нова історія успіху, – міністр оборони Естонії

Естонія найближчим часом поставить собі за мету зміцнення своєї військової оборони.

“Росія продовжує проводити агресивну й ворожу політику по відношенню до західного світу, тобто до НАТО, Європейського союзу та до її держав-членів”, – заявив міністр оборони Естонії Калле Лаанет.

Про це він сказав, виступаючи у вівторок з доповіддю в Рійгікогу, де в якості питання державної ваги обговорювалося стабільний розвиток військової оборони.

На думку очільника оборонного відомства Естонії, стратегічні навчання “Захід-2021”, які пройдуть у вересні, ще раз демонструють реальні військові плани Росії.

“Великі регулярні або раптові навчання Росії в 2008 і 2014 роках безпосередньо обернулися агресією проти Грузії і України. Росія стикається з економічними труднощами, як і більшість країн в нинішній ситуації, але військовий потенціал і боєздатність, а також зовнішньополітичні амбіції були і залишаться головним пріоритетом Москви. Минуло сім років з моменту незаконної анексії Криму, і режиму Путіна потрібна нова історія успіху. з цієї причини вважається, що Росія може взяти на себе нові ризики і при можливості відправитися в нову авантюру”, – вважає Калле Лаанет.

Міністр оборони Естонії вважає, що державі необхідно якомога швидше заповнити прогалини і недоліки в ключових оборонних областях, оскільки їх вразливість робить особливо маленьку країну мішенню.