РЕГІОНАЛИ ПОВИЛАЗИЛИ В ЕКСПЕРТНІЙ РАДІ З ПИТАНЬ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ ВРУ

Чиновники часів Януковича, Азарова та Богатирьової і фармацевтичні лобісти – ці люди будуть “радити” комітету, як робити роботу і які закони ухвалювати

Чиновники часів Януковича, Азарова та Богатирьової і фармацевтичні лобісти – ці люди будуть “радити” комітету, як робити роботу і які закони ухвалювати, – пише на своїй сторінці у фейсбук Ольга Стефанишина, колишня заступниця міністра охорони здоров’я України з питань євроінтеграції.

Серед найцікавішого:

Олексій Соловйов – очолював Держлікслужбу за часів Азарова та Богатирьової. Фігурував одразу в двох антикорупційних розслідуваннях щодо зловживань повноваженнями і впливом на фармацевтичному ринку. Був звільнений зі своєї посади після звинувачень у корупції.

Олександр Толстанов – був заступником міністра Раїси Богатирьової, коли до 40% бюджетних коштів на ліки просто розкрадалися. Теж був звільнений після Революції Гідності.

Віктор Сердюк, засновник ВБО “Рада захисту прав та безпеки пацієнтів”. Його пов’язують із одіозною власницею компанії-дистрибютора Людмила-фарм”, яка до реформи закупівель ліків через міжнародні організації вигравала левову частку державних замовлень.

Я, звичайно, голосувала проти і поінформувала колег, що таку раду допускати не можна. На жаль, більшість слуг народу синхронно підняли руки ЗА таку ганебну експертну раду, – каже Ольга.