Рефат Чубаров запропонував перенести переговори Тристоронньої контактної групи з Мінська на інший майданчик

На думку Чубарова, поведінка Білорусі, як країни, що називає себе «майданчиком для врегулювання ситуації на Донбасі», не відповідає заявленим позиціям у деескалації російсько-українського конфлікту.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив про необхідність перенесення переговорів Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі, на інший майданчик.

Таку думку депутат висловив у зв’язку з позицією Білорусі з приводу резолюції Генеральної асамблеї ООН з прав людини в Криму.

“Хочу звернути нашу увагу на позицію Білорусі під час голосування. Білорусі, яка позиціонує себе, що нібито забезпечує майданчик для діалогу і зустрічей для припинення російської агресії. Абсолютно впевнений, що ми повинні пропонувати іншу країну для переговорів щодо забезпечення територіальної цілісності України і припинення російської агресії”, – заявив політик.

Нещодавно кримські татари, по всій території Криму, провели поодинокі пікети проти політики російської влади. Окупаційний суд виніс рішення, що це спланована, спільна акція та оштрафував більшість учасників. Хоча за законодавством окупантів поодинокі пікети не потребують узгодження з владою.