Рада Європи схвалила план дій для України з бюджетом 29,5 мільйонів євро

Рада Європи продовжує надавати Україні допомогу у реформуванні системи судоустрою, правоохоронних органів, а також у сфері децентралізації та боротьби з корупцією.

План дій на підтримку реформ в Україні розрахований на період 2018-2021 роки, з бюджетом 29,5 мільйонів євро.

“План дій є стратегічним документом співпраці України з Радою Європи на чотири роки. Ключовими партнерами з української сторони є центральні та місцеві органи державної влади і неурядові організації”, – повідомляє Постійне представництво України при Раді Європи.

Зазначається, що у фінансуванні плану беруть участь: Швейцарія, Норвегія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Чехія, Литва, Угорщина, князівство Ліхтенштейн та Європейський Союз.

“Заходи у межах Плану дій спрямовані на підтримку конкретних реформ, що мають привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії”, – йдеться у повідомленні представництва.

Вперше з ініціативи України в Плані дій чітко зафіксовано, що він має сприяти досягненню цілей Угоди, про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.