[:ru]Совет Европы выделил Украине на поддержку реформ 29,5 миллионов евро[:ua]Рада Європи схвалила план дій для України з бюджетом 29,5 мільйонів євро[:]

Рада Європи продовжує надавати Україні допомогу у реформуванні системи судоустрою, правоохоронних органів, а також у сфері децентралізації та боротьби з корупцією.

[:ru]

План действий в поддержку реформ в Украине рассчитан на период 2018-2021 годы, с бюджетом 29,5 миллионов евро.

“План действий является стратегическим документом сотрудничества Украины с Советом Европы на четыре года. Ключевыми партнерами с украинской стороны являются центральные и местные органы государственной власти и неправительственные организации”, – сообщает Постоянное представительство Украины при Совете Европы.

Отмечается, что в финансировании плана участвуют: Швейцария, Норвегия, Дания, Швеция, Нидерланды, Ирландия, Чехия, Литва, Венгрия, княжество Лихтенштейн и Европейский Союз.

“Меры в рамках Плана действий направлены на поддержку конкретных реформ, которые должны привести украинское законодательство, институты и практику в соответствие с европейскими стандартами в области прав человека, верховенства права и демократии”, – говорится в сообщении представительства.

Впервые по инициативе Украины в Плане действий четко зафиксировано, что он должен способствовать достижению целей Соглашения об ассоциации между Украиной и Европейским Союзом.

[:ua]

План дій на підтримку реформ в Україні розрахований на період 2018-2021 роки, з бюджетом 29,5 мільйонів євро.

“План дій є стратегічним документом співпраці України з Радою Європи на чотири роки. Ключовими партнерами з української сторони є центральні та місцеві органи державної влади і неурядові організації”, – повідомляє Постійне представництво України при Раді Європи.

Зазначається, що у фінансуванні плану беруть участь: Швейцарія, Норвегія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Чехія, Литва, Угорщина, князівство Ліхтенштейн та Європейський Союз.

“Заходи у межах Плану дій спрямовані на підтримку конкретних реформ, що мають привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії”, – йдеться у повідомленні представництва.

Вперше з ініціативи України в Плані дій чітко зафіксовано, що він має сприяти досягненню цілей Угоди, про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

[:]