ПУТІН ЗРОБИВ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК МЕДВЕДЧУКУ

15 січня головою ради директорів найбільшого оператора електромереж Російської Федерації “Россети” призначено зятя Віктора Медведчука Андрія Рюміна.

Офіційно на сайті компанії зазначається, що рішення прийняте в зв’язку з тим, що колишнього голову ради директорів “Россети” Павла Лівінського перевели на посаду директора новоствореного департаменту енергетики апарату уряду РФ.

Андрій Рюмін до призначення з 2018 року очолював компанію “Ленэнерго”. Його кар’єрний ріст почав стрімко зростати після одруження у 2006 році зі старшою донькою Віктора Медведчука Іриною. 

Сьогоднішнє призначення Рюміна головою ради директорів “Россети”  відкриває для бізнес-імперії Медведчука нові ніші для збагачення. Раніше ЗМІ повідомляли, що дружина Медведчука Оксана Марченко має нафтовий бізнес в РФ. Вона на пільгових умовах отримала право розробляти одне із найбільших нафтових родовищ на Югрі.

Ходять чутки, що Віктор Медведчук прагне поглибити свій вплив в енергетичній сфері України. Тому логічно вважати, що тепер він сприятиме прямим поставкам електроенергії з РФ.  Використовуючи свій вплив в українській політиці і свого зятя Рюміна на ключовій посаді “Россети”. 

Лише за 2018 рік виручка “Россети” від реалізації продукції склала понад трильйон рублів, а чистий прибуток становив 124,7 мільярди рублів. 88,4% пакетів акцій “Россеть” належить державі, тому рішення про призначення Рюміна приймалося не без схвалення Владіміра Путіна.