ПУТІН ЗА БЕЗЦІНЬ ЗАГАРБАВ СОБІ МАСАНДРУ

В Криму окупанти розіграли фарсовий продаж всесвітньо відомого винного заводу «Масандра». Участі у фейковому продажі брали всього лише дві компанії, а перемогу здобула дочірня компанія Банку «Россия» - ООО «Южный проект».

Фарсова приватизація «Масандри» розіграна задля приховування справжнього нинішнього власника, яким являється особисто Путін, – повідомляє Кий-інфо

За найбільшу у світі колекцію марочних вин  (близько 1 мільйона пляшок) внесену до Книги рекордів Гіннеса, тисячі гектарів виноградників, винні погреби і виробничі потужності було віддано всього лише 5 мільярди 327 мільйонів рублів. Що становить менше 73 мільйони доларів і перевищує стартову ціну лише на 27 мільйона рублів.

Дочірня компанія Банку «Россия» ООО «Южный проект» в грудні 2017 вже заволоділа кримським заводом шампанських вин «Новий світ» лише за півтора мільярди рублів.

Експерти пов’язують Банк «Россия» з самим Володимиром Путіним.  Банк «Россия» з’явився в Ленінграді у 1990 році і обслуговував рахунки та зовнішньоекономічні операції обласного комітету КПРС і управління КГБ.

Нині співвласником Банку є давній товариш Путіна, співзасновник кооперативу «Озеро» Юрій Ковальчук. 7,8% від загальної кількості акцій банку контролюються іншим давнім товаришем Путіна Геннадієм Тимченком. А з 2007 року 3,6% акцій належить Світлані Кривоногих, яка, за інформацією видання «Проект» є близькою подругою Путіна.