Путін оголосив часткову мобілізацію в РФ 

Вранці 21 вересня російський диктатор Володимир Путін оголосив у Росії часткову мобілізацію та заявив, що підтримає проведення фіктивних "референдумів" з метою анексії окупованих територій України.

Підписуйтесь на нас у telegram

Звернення Путіна, яке перенесли з учорашнього вечора, російські телеканали показали о 9:00 за московським часом (збігається з київським).

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на звернення путіна.

Після цього в етері виступив глава Міноборони РФ Сергій Шойгу, який заявив, що Росія веде війну не з Україною, а з «колективним Заходом». Шойгу оголосив, що під час часткової мобілізації буде залучено 300 тисяч резервістів, і вчергове занизив втрати РФ у війні проти України (заявив, що загинули 5937 військовослужбовців армії РФ, тоді як Генштаб ЗСУ оцінює їх кількість у 55 тис. осіб).

Ось кілька тез із промови російського диктатора 21 вересня:

  • “звільнення” всієї території Донбасу залишається незмінною ціллю “спецоперації”;
  • часткова мобілізація в Росії починається сьогодні, 21 вересня;
  • призову в Росії нібито підлягають «тільки ті, хто перебуває в запасі, — перш за все ті, хто проходив військову службу і має досвід», Путін заявив, що перед відправкою в частині «вони пройдуть додаткову підготовку» – хоча раніше РФ неодноразово кидала в бій непідготовлені формування;
  • Росія підтримає рішення, «яке ухвалять жителі Донбасу, Запорізької та Херсонської областей про своє майбутнє» — фактична заява про готовність анексувати території України після незаконних “референдумів”.