Путін написав статтю про Україну, де українців назвав “слугами окраїни”

Стаття опублікована на сайті президента РФ

Про це повідомляє kyiinfo з посиланням на сайт президента Росії.

Особливо нових міфів знайти не вдалось. Щоправда, Путін звинувачує в всьому ЄС та українських неонацистів. Про допомогу чи участь США – згадок немає. Тому не витрачайте час і нерви на прочитання оригіналу, краще наведемо вам декілька тез.

Путін у статті говорить про те, що сьогодні погані відносини між нашими державами через третю силу, яку саме він не називає.

Далі президент країни агресора згадав про давній міф “Росія-Білорусь-Україна” – це одне ціле, більше того, виявляється ми спілкувались однією мовою аж тисячу років.

Но, повторю, для народа война носила, по сути, освободительный харак­тер.”, – пише він. Щоправда в даному аспекті варто було б йому підкреслити, що Україна також сьогодні веде визвольну війну від Російського окупанта.

Натішившись імперськими міфами Путін аналізує економіку України, однак не згадує про безробіття, корупцію та низькі пенсії в Росії. Не обійшлось без згадки ОУН.

Никогда Речи Посполитой не нужна была украинская культура и тем более казачья автономия. В Австро-Венгрии истори­ческие ­русские земли нещадно эксплу­атиро­вались и остава­лись самыми бедными. Нацистам, которым прис­луживали коллабо­ра­цио­нисты, выходцы из ОУН-УПА, нужна была не Украина, а жизненное пространст­во и рабы для арийских господ.

В питанні Революції Гідності нічого нового – в 2014 році радикали за допомогою ЄС скинули владу, а до того ж ввели мовні квоти, та й закон про “Національні меншини”, – пише Путін. А далі “громадянська” війна. Про заблукалих десантників і сотні полонених і вбитих російських військових Путін не пише.

Завершення матеріалу якісно-пропагандистське: незважаючи на те, що ми вас вбиваємо, ми готові до діалогу. Правда зустрічатись Путін із президентом України Зеленським не хоче, тому досить дивна згода до діалогу.