“Припиніть істерику, ми не будемо нападати”: заява російського посольства у США

Росія запевнила світ в тому, що не збирається нападати на Україну. Розміщення військ на кордони з нашою державою ні про що не говорить – запевнив агресор.

Про це йдеться у заяві посольства Росії в США, опублікованій у Facebook.

«В черговий раз наголошуємо: Росія ні на кого не збирається нападати. Практика переміщення військ на власній землі – наше суверенне право. Закликаємо припинити істерики і не нагнітати напруженість навколо проблеми Донбасу. А головне — не підштовхувати „гарячі голови“ у Києві до нових провокацій», — заявляють у посольстві.

Раніше у Держдепі заявили, що Вашингтон розглядає переміщення російських військових до Білорусі як можливу підготовку до вторгнення в Україну.

«Повідомлення про пересування російських військ у напрямку Білорусі, які, ймовірно, здійснюються під приводом спільних військових навчань, що регулярно плануються, викликають занепокоєння. Вибір часу є примітним, і, звичайно, викликає побоювання, що Росія може розмістити війська в Білорусі під виглядом спільних військових навчань, щоб, можливо, напасти на Україну з півночі», — зазначила офіційний представник відомства.

Нагадаємо, 18 січня Росія почала евакуацію своїх дипломатів з Києва та Львова.